środa, 29 kwietnia 2009

Kreatywne koty...

Jakże mile zostałam zaskoczona zaglądając do POKOIKU ZIELICHY. Czekało tam na mnie, wciąż blogowego laika, kolejne wyróżnienie. Tym razem są to KREATYWNE KOTY - wyróżnienie autorstwa KAZIKA. Szczególnie z wyróżnienia cieszą się moje dwa koty: CYRYL i METODY (chyba pomyślały, że to wyróżnienie jest dla nich i że to one są takie kreatywne... :-)).

A Kazik o swoim wyróżnieniu pisze tak:

"jak widać na załączonym obrazku, są to koty moje z loga, ale lubię je, to czemu nie wysłać ich w świat, z ogromnym ładunkiem energii i weny:)
w przeciwieństwie do wszelkich innych nagród i wyróżnień, darujmy sobie ograniczenia, limity i nakazy:)
wysyłam koty tym którzy są dla mnie niesamowicie twórczy (a właściwie twórcze, bo chłopa żadnego jeszcze nie znam;)), i tym których lubimy.. tym którzy są zakręceni, radośni, pozytywni, tym którzy są och i ach!:D"

Cieszę się niezmiernie z tego wyróżnienia, również dlatego, że przy tej okazji dowiedziałam się o istnieniu Kazika i jej bloga, którego niniejszym dodaję do "obserwowanych".
A ponieważ pogoda piękna, idę do ogródka i listę osób, które ode mnie otrzymają KREATYWNE KOTY pojawi się później. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję Zielicho za to wyróżnienie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz