czwartek, 23 kwietnia 2009

Anne rozdaje serduszka...


... z okazji pierwszych urodzin swojego bloga HOME SWEET HOME. Kto ma na nie ochotę, niech zostawi pod postem komentarz i umieści informację o zabawie na swoim blogu. Do wygrania trzy lawendowe serduszka z inicjałami zwycięzców! Zabawa trwa do 30 kwietnia, do północy! POWODZENIA!

I mnie się dostało...


... to jakże miłe wyróżnienie od Mii (Wymarzone miejsce), DamyPik (My home...my live...) oraz Aagii (Oaza). Jest mi szczególnie miło, ponieważ bloga prowadzę od 11 kwietnia a więc zaledwie od trzynastu dni. Z tego co zdążyłam zorientować się na innych blogach, przysługuje mi teraz prawo wytypowania kolejnych osób, które chciałabym wyróżnić. Nie wiem, czy dobrze doczytałam, bo tylko niektóre osoby o tym wspominają, ale osób tych powinno być osiem. Ale skoro tylko niektórzy o tym wspominają a reszta "nagina" zasady to i ja nie będę gorsza i wytypuję nieco więcej osób :-).

A ode mnie wyróżnienie otrzymują (w kolejności alfabetycznej):

Aagaa (Oaza)
AgaB (Romantyczna Galeria Agnieszki Babulewicz)
Alewe (Poszukiwania moje....)
Alizee (Dom Alizee)
Anne (Home Sweet Home)
Asia (Green Canoe)
Asia (Mój dom)
Asia (Prywatny Mikrokosmos)
Dag-eSz (Zaklinaczka wnętrz)
DamaPik (My home...my live...)
Elle (Le petit bonheur)
Kasandra (Mój dom - moja ostoja)
Kopciuszek (Home harmony)
llooka (Marzę, więc jestem)
Martar (My new home)
Mia (Wymarzone miejsce)
Olla (Modern spotyka vintage)
paula_71 (home my place)
Zielicha (Pokoik Zielichy)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich wyróżnionych i wszystkich odwiedzających!


Małe zmiany

Dzięki linkowi znalezionemu na blogu WYMARZONE MIEJSCE (dzięki Mia!) i mój blog doczekał się małego "liftingu". Szczególnie dumna jestem z tego, że "operację" wykonałam osobiście i samodzielnie a nigdy czegoś takiego nie robiłam. I jak Wam się teraz podoba?